İlk Blog Yazısı

Ben Kimim?

Açılışta bu konuya değinemedim ve biraz geçte olsa yazımın son kısımlarında sizlere kendimi tanıtmak istiyorum.
Kimim sorusuna cevap olarak alan adından anlaşılabileceği gibi ismim Eren, Süleyman Demirel Üniversitesinde Elektronik Haberleşme Teknolojileri bölümünden mezun oldum. 25 yaşındayım ve 3 Ağustos 1991’de Bursa’da doğdum. Halen doğup büyüdüğüm yer olan Bursa’da yaşıyorum. Bilgisayarlarla vakit geçirmeyi seven ve Bursa’da bir veri merkezinde çalışan sistem uzmanıyım. Bu blogu, iş ve günlük hayatımda edindiğim bilgi ve tecrübeleri sizlerle paylaşabilmek ve gelecekte bakıp hatırlayacağım birkaç cümle biriktirmek amacıyla kurdum.

Neler yapmaktan hoşlanırsın?

Tatil günlerimde kışın snowboard yapmayı yazın yüzmeyi severim ve imkan oldukça diğer outdoor sporlarla ilgilenirim. İşten vakit kalan zamanlarda benim için hobi olan bu kişisel blog olarak kullanacağım sitenin ve haricindeki sahip olduğum 2 web sitem üzerinde çalışmalar yaparak ve geliştirmeye çalışarak boş vakitlerimi doldurduğumu söyleyebilirim. Ve bu işleri yaparken genelde klasik rock ve blues dinlemekten oldukça keyif alırım.

Ne tür içerikler oluşturacaksın?

İlk Blog Yazısı
Bu konuda henüz karar veremedim açıkçası fakat genel olarak “Teknoloji” kategorisinden başlayıp “Maceralarım ve Seyehat” kategorisinde zihnimizi ve bedenimizi uyaran aksiyon dolu deneyim ve aktiviteleri kovalıyor, ölmeden önce yapılacaklar listemin üzerine bir bir çizik atıyorum, yolculuklarım ve başımdan geçen olayları, gezdiğim gördüğüm yerleri, deneyimlerimi ve maceralarımı paylaşmayı düşünüyorum, “Linux işletim sistemleri” ve “sunucu sistemleri” kategorilerinde ise mesleğimle ilgili bilgiler paylaşmayı düşünüyorum. Tabi bunların arasına daha değişik gündeme ve kafama göre de kategoriler eklenebilir.

Umarım okurken sıkılmadan vakit geçirmenizi sağlamışımdır, hatalarım var ise iletişim bölümünden bana ulaşırsanız yada yorum olarak belirtirseniz gerçekten sevinirim diyerek yazıma son vermek istiyorum kendinize iyi bakın.